مجامع استانی سال ۹۸ بانک قوامین از سر گرفته شد
نخستین دوره جام ورزشی شاپرک برگزار می‌شود
مرداد ۹, ۱۳۹۸
تساوی تیم فوتسال سایان کارت با پرداخت نوین آرین
مرداد ۱۲, ۱۳۹۸

مجامع استانی سال ۹۸ بانک قوامین از سر گرفته شد

روابط عمومی بانک قوامین اعلام کرد: به دنبال ازسرگیری ارزیابی ادواری عملکرد شعب بانک در سراسر کشور در سال جاری مدیریت شعب استان قم به عنوان میزبان تیم نظارت ستادی بانک به ارائه ی گزارش عملکرد خود پرداخت.
بر پایه ی این گزارش مجمع استانی مدیریت شعب استان قم با ریاست دکتر ابدالی معاون طرح و برنامه ی بانک و با حضور اعضای تیم نظارت ستادی و مدیر کل شعب استان مذکور در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی بانک تشکیل جلسه داد.
این گزارش حاکی است مجمع مذکور که پیرو بازدید دوروزه ی تیم نظارت ستادی بانک از مدیریت و شعب استان قم برگزار شد ؛ ضمن ارائه و تشریح گزارش عملکرد شعب تابعه ی مدیریت مذکور توسط علی انگشت باف مدیر کل استان قم ، در خصوص ویژگی های اقتصادی استان، منابع و مصارف و مطالبات معوق و ارائه ی راهکارهای لازم با رویکرد تقویت نقاط قوت و قابل بهبود بحث و بررسی به عمل آمد.
شایان ذکر است در پایان این جلسه پس از پاسخگویی مدیر کل شعب استان قم به موارد مطروحه در گزارش نهایی تیم نظارت ستادی ، دکتر ابدالی در سخنانی ضمن تشکر از کلیه ی همکاران در شعب و مدیریت استان قم بر ضرورت و پیگیری مصوبات و نتایج این مجمع تا حصول نتیجه و ارائه ی گزارش نهایی تأکید کرد.