رئیس هیأت مدیره ی بانک قوامین تأکیدکرد:ضرورت داشتن یک برنامه مدون جهت تحقق یکپارچگی فرهنگی درجریان اجرای طرح ملی ادغام
مجتبی اسعدی به عنوان رئیس اداره مدیریت مطالبات منصوب شد
دسامبر 4, 2019
یادداشت رییس کل بانک مرکزی در خصوص بازار ارز و پول
دسامبر 4, 2019

رئیس هیأت مدیره ی بانک قوامین تأکیدکرد:ضرورت داشتن یک برنامه مدون جهت تحقق یکپارچگی فرهنگی درجریان اجرای طرح ملی ادغام

به گزارش روابط عمومی بانک قوامین؛ در سی امین همایش مدیران و مسئولین این بانک که با موضوع تشریح ابعاد پروژه ملی ادغام برگزار شد دکتر مصطفی پرتوافکنان رئیس هیأت مدیره این بانک طی سخنانی با گرامیداشت هفته بسیج ، به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سه اصل مهم نهاد بسیج، یعنی حراست از اصل انقلاب، هویت انقلاب و دستاوردهای انقلاب و ضرورت داشتن برنامه در این سه اصل، با توجه به رویکرد فرهنگی- تربیتی اشاره و تصریح کرد: با استناد به فرمایشات معظم له در تأکید به رویکرد فرهنگی و تربیتی می توان به ضرورت داشتن یک برنامه مدون جهت تحقق یکپارچگی فرهنگی در جریان اجرای پروژه ملی ادغام رسید. وی تأکید کرد در جریان پروژه ادغام و با رویکرد یکپارچگی فرهنگی به عنوان یک خانواده بزرگ در بانک جدید کنار یکدیگر قرار خواهیم گرفت.
رئیس هیأت مدیره ی بانک قوامین هم چنین تصریح کرد : با تدبیر یکایک همکاران این بانک تا کنون نارضایتی در جریان پروژه ی ادغام از سوی مشتریان به وجود نیامده و این موضوع مهمی در تدوین سند پروژه ی ادغام و نشان از اعتماد مشتریان به این موضوع می باشد .
این گزارش حاکی است در این همایش گزارشات مالی و عملکرد شعب بانک مورد بررسی قرار گرفت و کارگروه های تخصصی در راستای بازبینی طرح ها و برنامه ریزی های داخلی بانک برگزار شد.