فرم درخواست درگاه پرداخت اینترنتیدرگاه پرداخت اینترنتی

امروزه بسیاری از کارها اینترنتی شده‌اند. پرداخت قبوض، جریمه‌های رانندگی و حتی خرید کفش و لباس. پیش از این برای پرداخت قبض تلفن، مجبور بودیم ساعت‌ها در صف بانک‌ها بایستیم؛ اما امروزه کافی است گوشی خود را دربیاوریم و به یک درگاه پرداخت اینترنتی وصل شویم

فروشگاه‌های آنلاین و انواع اپلیکیشن های فعال منبع خوبی برای کسب اطلاع از قیمت و کیفیت یک محصول هستند و امروزه عملاً به مرجعی برای درک اوضاع بازار تبدیل ‌شده اند. مهم‌تر از آن، فروشگاه‌های آنلاین امکان بسیار خوبی برای تحقق فرایند بازار گردی تا خرید بدون صرف هزینه، وقت، انرژی و یا حتی خروج ار منزل یا محل کار را فراهم می‌کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی یک سرویس مالی است که برای تجارت الکترونیک عرضه شده است. در درگاه های پرداخت، مشتریان از کارت های اعتباری خود برای خرید از کسب و کارهای اینترنتی استفاده می کنند. درگاه پرداخت می تواند توسط یک بانک یا یک شرکت مالی در اختیار وب سایت ها و انواع اپلیکیشن ها قرار گیرد.

صاحبان انواع کسب و کارهای آنلاین توسط یک درگاه پرداخت می توانند کسب و کار خود را به درگاه های پرداخت بانکی وصل نموده و مبلغ محصولات یا خدمات خود را از این طریق از خریداران دریافت کننداز این رو انتخاب یک درگاه پرداخت مناسب و ایمن با ضریب دسترسی بالا اهمیت بسیاری دارد و قدم بسیار مهمی در مسیر موفقیت ایشان به حساب می آید.

شرکت های PSP که مخفف Payment Service Provider است به شرکت هایی گفته می شود که خدمات پرداختی را به مشتریان ارائه می کنند. این شرکت‌ها به صورت رسمی اجازه ارائه درگاه‌های پرداخت اینترنتی را دارند.  شرکت سایان کارت به عنوان اولین دارنده مجوز P.S.P در کشور، در این زمینه نیز فعال می باشد.

شرکت سایان کارت با تامین زیرساخت‌ مناسب، اتکا به نیروی متخصص و دارا بودن تکنولوژی‌های قوی توانسته است ضمن بالا بردن امنیت وضریب دسترس پذیری سامانه، سهولت استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی را برای مشتریان خود فراهم نماید. در ذیل به برخی از قابلیت ها و مزایای سامانه مذکور اشاره شده است: