اولین نمایشگاه بهکامپ با هدف ایجاد تعامل میان دانشگاه و صنعت و با حضور سایان‌کارت برگزار شد
خرداد ۲۸, ۱۳۹۸
بانک مرکزی هیچ گونه درگاه پرداخت بانکی ندارد
تیر ۱۲, ۱۳۹۸

تقدیر هلال احمر از شرکت سایان کارت

به گزارش روابط عمومی شرکت سایان کارت، در نشست همکاری‌های دو جانبه جمعیت هلال احمر و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با هدف توسعه ارتباطات و فناوری‌های نوین در حوزه امداد، نجات، خدمات داوطلبانه و همچنین افتتاح پروژه های مشترک اعم از سامانه ارتباطی #۱۱۲* ، افتتاح شبکه رادیویی (VHF) دیجیتال (DMR) و نورونتا (شبکه ارتباطی زیرساخت اختصاصی جمعیت هلال احمر) برگزار شد، از شرکت سایان کارت نیز جهت راه اندازی سرویس پرداخت موبایلی بر روی سامانه #۱۱۲* از مسیر هر سه اپراتور کشور ، تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم، رئیس جمعیت هلال احمر با اعطا لوح تقدیر به مدیرعامل شرکت سایان کارت، جناب آقای مهندس ریوندی از عملکرد منسجم، پاسخگویانه، متعهدانه و تلاش برای برقراری ارتباطات در اسرع وقت ، تقدیر به عمل آورد.

در بخشی از این لوح تقدیر که به امضای دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر رسیده، آمده است: “بدین وسیله ضمن تقدیر از عملکرد منسجم، پاسخگو و متعهدانه جنابعالی و مجموعه محترم، از اینکه با کوشش‌های بی دریغ و تلاش مداوم و با ارائه خدمات مستمر، یاری‌رسان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در حوزه امداد و نجات و توسعه خدمات داوطلبانه بوده‌اید، صمیمانه سپاسگزارم. این تلاش‌ها مخصوصاً در خدمت‌رسانی و کمک به هموطنان متأثر از سیل‌های سال جاری بسیار ارزشمند بود و انشاا… نزد خداوند متعال مأجور هستید”.