تبریک مدیرعامل بانک قوامین به مناسبت هفته ناجا
اطلاعیه روابط عمومی بانک مرکزی در خصوص درگاه‌های جعلی پرداخت
مهر 16, 1398
راه‌اندازی افزونه‌ای برای مقابله با فیشینگ‌های بانکی
مهر 16, 1398

تبریک مدیرعامل بانک قوامین به مناسبت هفته ناجا

سلام بر مهرآفرینان و ارمغان آوران نظم و امنیت ، ولایتمداران و شجاع دلان شریفی که با رشادت ها و فداکاری های خالصانه ی خویش امنیت و آسایش را برایمان تفسیر و بستر توسعه و پیشرفت و تعالی را برای کشور عزیزمان فراهم کردند. آنان که گران بهاترین متاع خویش را برای آرامش مردم بر طبق اخلاص نهادند . چونان که حیات پیروزمندانه انقلاب عزیزمان گواهی است بر این ادعا و نشانی است بر تلاش های مومنانه ی برادران و خواهرانمان در این نهاد ارزشی .
هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا از ایثارگری ها و مجاهدت های مخلصانه و بی ریای این تلاشگران قدردانی شود .
به امید آن که این مجموعه ی مقتدر و منسجم به عنوان بازوی توانمند انقلاب اسلامی در سایه ی الطاف حضرت حق با رهنمودهای حکیمانه ی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همچنان نماد اقتدار باقی بماند .
ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گرانقدر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ، هفته ی گرامیداشت این نهاد ارزشمند و توانمند را محضر سردار فرماندهی محترم ناجا ، فرماندهان ، مدیران ، کارکنان و پیشکسوتان بزرگواراین نهاد و نیز ملت شریف ایران تبریک عرض می نمایم و آرزو میکنم بانک قوامین بتواند هم چنان با خدمت به سروقامتان نیروی انتظامی سهمی کوچک در تامین امنیت و آرامش هم میهنان مان داشته باشد .

علی ابدالی
مدیرعامل